BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ

Plastik ambalaj sektörü içerisinde 30 yılı geride bırakan ve bu 30 yılı aşkın süre boyunca hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen Gülsan Ambalaj olarak, resmî sitemiz üzerinden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalite standartları konusunda oldukça özverili davranan ekibi ile firmamız, kapasitesini sürekli olarak artırmakta ve kaliteli üretim faaliyetlerine yenilerini eklemektedir. Bunun sonucunda ise, tercih edilebilir bir üretici firma olarak yoluna devam etmektedir.

Sektörde yıllardır kazandığı tecrübe ile enerjik, dinamik ve kaliteli üretim anlayışının bir araya gelmesiyle;  kurulduğu günden bu yana pek çok projeye imza atan firmamız, her gecen gün gelişimini sürdürüyor. Değişen dünyaya ve hayat koşullarına uyum sağlamak adına güncelliğini koruyan ve günümüz modern teknoloji ağlarını kullanan Gülsan Ambalaj, müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem vermektedir.

“Gülsan Ambalaj” plastik ambalaj firması hizmet alanı; öncelikli olarak poşet çeşitleri üzerinedir. Farklı kullanım alanları bulunan ürünler, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda üretilerek satışa sunulur.

Gülsan Ambalaj ürün yelpazesi; rulo market poşeti, kasa poşeti, taşıma torbası ve plast kağıt ürünlerini kapsamaktadır.

 

Rulo market poşeti; meyve ve sebze reyonlarında, fırın reyonlarında, kasap reyonlarında ve diğer gerekli bölümlerde müşterilerin kullanımına sunulan ürünlerdir.

 

Kasa poşeti; Marketlerde ve diğer satış merkezlerinde alışveriş poşeti olarak kullanılmaktadır.

 

Taşıma torbası; herhangi bir ürünü ve ya kişisel bir eşyayı taşıma konusunda kolaylık sağlayan torbalardır.

 

Plast kağıt ise; genellikle kasap ve şarküteri reyonlarında kullanılan ambalaj ürünleridir.

 

Gülsan Ambalaj firması, üretim aşamasında oldukça titiz davranır ve hatasız ve defosuz üretim sağlamayı amaçlar. Müşterilerinin kaliteli alışveriş hakkına sonsuz saygı duyan firmamız, bu anlamda kusursuz bir süreç yönetmek için aralıksız çalışmaktadır.

Üretim faaliyetlerini tam otomatik makineler kullanarak gerçekleştiren Gülsan Ambalaj, üretim araçlarının kalitesine de aynı şekilde özen göstermektedir. Hem üretim öncesinde hem de üretim sırasında, her türlü kontroller özenle yapılmakta ve kalite kontrol işlemleri gerçekleştirilmektedir. Satışa sunulmadan önce hatasız bir şekilde hazırlanan ürünler, yine kontrollü bir şekilde paketlenerek dağıtıma gönderilmektedir.

Her evresi son derece şeffaf bir şekilde sürdürülen çalışmalar, müşterilerimize de şeffaf bir şekilde ulaşmaktadır.

BİZİMLE Mİ ÇALIŞMAK İSTİYORSUNUZ ?

Sizin için en iyisini üreteceğimizden ve bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!

TOP